Конференція проходила на базі Тернопільського обласного комунального  інституту післядипломної педагогічної освіти, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка та Кременецького ботанічного саду. В конференції взяли участь представники природоохоронних установ, вищих навчальних закладів, історики, краєзнавці.

Наукові співробітники Кременецького ботанічого саду виступили з доповідями, в яких було висвітлено результати наукових досліджень.

Активним відпочинком на лоні природи для гостей та учасників конференції стала екскурсія старовинним парком, експозиційною зоною ботанічного, саду під час якої висадили дерево березу темну Betula obscura A.Kotula , як символ пам’яті про зустріч в найстарішому ботанічному саду України. В рамках Міжнародної науково-практичної конференції відкрили експозиційну ділянку «Сад Бессерівських рослин», присвячену відомому  ботаніку, ентомологу, директору Кременецького ботанічного саду Віллібальду Бессеру. На експозиційній ділянці зібрано різні види рослин, які вчений відкрив і досліджував.

На завершення, зігрівальним енергетиком для гостей стали різні види  ароматних фіточаїв Кременецького ботанічного саду, при дегустації яких кожен зміг обрати для себе найсмачніший.

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад