Земля наш спільний дім

Автор ADMIN Опубліковано: Березень - 25 - 2015

“Земля – наш спільний дім” – гасло, яке об`єднало шкільні агітбригади. Напередодні 22 березня, коли весь світ відзначає Міжнародний день водних ресурсів, учні міста та району зібралися в Кременецький центр дитячої творчості для того, щоб показати всім не байдужим, про стан річок, озер, водойм, які перебувають у критичному стані від впливу та наслідків людської діяльності.

Всі вони були єдині словом, думкою, ділом – адже вода найголовніше, що необхідно для існування всього живого.

Про це можуть твердити працівники сектору екологічної освіти Кременецького ботанічного саду, які були запрошені до складу журі для оцінювання виступів дітей.

Виступи екологічних агітбригад були спрямовані в напрямку збереження, відновлення, відтворення та очищення водних ресурсів нашої країни, адже «Вода – це життя!».

Велике захоплення, масу бурхливих емоцій, переживань, «мурашки по тілу», сльози в очах викликали досить оригінальні, непередбачувані, своєрідні яскраві виступи, презентації учнів, які показали що вони є свідомим, обізнаним молодим поколінням – цвітом нації, яким не байдужа доля природи на  планеті Земля.

Важко визначити переможців, адже усі учасники заслуговують на увагу і підтримку їхніх прагнень, вчинків та ідей. Це була не просто акторська гра та майстерність, а крик душі, порив величезного, гарячого дитячого серця.

Приємно знати те, що майбутнє в надійних руках!

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад