Дні європейської спадщини

Автор ADMIN Опубліковано: Вересень - 11 - 2015

2015_09_10_круглий стіл 1Круглий стіл «Збереження лікарських рослин Кременецьких гір в рамках єдиного європейського підходу».

Кожного вересня по всій Європі проходять Дні європейської спадщини (European heritage days). Ця традиція, офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, покликана привернути увагу до культурної та природної спадщини та їх ролі у розвитку суспільства.

Відкрити для себе нові факти або подивитися іншими очима на давно відомі природні куточки – така мета круглого столу, який було організовано 10.09.2015 р. у Кременецькому ботанічному саду в рамках проведення в Україні цих днів. В ході круглого столу обговорено проблему «Збереження лікарських рослин Кременецьких гір в рамках єдиного європейського підходу».

Основні питання, які розглядалися: запаси лікарської сировини в Україні, на Тернопільщині та Кременеччині; заходи щодо їх невиснажливого використання на території Кременецьких гір; культивування лікарських рослин у Кременецькому ботсаду – запорука їх збереження та ін.

Під час обговорення відділ лікарських рослин та нових культур ботанічного саду презентував новий фіточай. Після дегустації та проведеного конкурсу фіточай отримав назву «Ранкова свіжість». Всього в роботі круглого столу взяли участь 22 спеціалісти.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад