Допомога пернатим друзям

Автор Admin Опубліковано: Лютий - 7 - 2017

Зимовий час – це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром.   Зима – найскладніший період в житті «друзів наших менших» – птахів. Не так холод як голод дошкуляє тим, що залишилися зимувати разом з нами. Зимуючі птахи потребують нашої  допомоги. Адже вони це частина природи, без них її краса була б не повною. Птахи – це голоси наших полів, лісів, гір та пустель, вони несуть радість людям. Це вірні наші помічники, захисники садів, полів від шкідників та гризунів, тому їх треба берегти і допомагати.

В підтримку крилатих красенів працівники сектору екологічної освіти  Кременецького ботанічного саду проводять ряд заходів, присвячених  акції Всеукраїнської екологічної ліги  «Допомога пернатим друзям». У ЗНЗ-ДНЗ с. Іква та Жолобівській ЗОШ І-ІІ ст.,  була прочитана лекція  з показом слайдів. Також був продемонстрований цікавий мультфільм для підтримки позитивного настрою, веселої атмосфери серед дітей. Несподіваним сюрпризом для учнів стали розважальні ігри та подарунки.

На завершення акції «Допомога пернатим друзям» працівники сектору  екологічної освіти, спільно з учнями та вчителями повісили  на території закладу годівничку, в яку діти положили смачні гостинці та смаколики.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад