Джерело здоров’я і довголіття

Автор Admin Опубліковано: Лютий - 22 - 2018

Її використовували для зміцнення здоров’я та підтримки активного довголіття. Назву «Золотий корінь» рослина одержала завдяки кореневищу, що має колір бронзи або старої позолоти з перламутровим блиском, а за запахом нагадує троянду. Ця чудодійна рослина – родіола рожева.
За переказами, шамани Алтаю (тільки їм було відомо, як виглядає цілющий дар природи), тримали в найсуворішій таємниці місця зростання родіоли. І річ тут не в тому, щоб приховувати від людей родіолу рожеву – її цілющий корінь був непоганим джерелом заробітку: китайські імператори так бажали жити і правити вічно, що платили величезні гроші за контрабандний товар. Звідси, мабуть, і пішла назва золотий корінь.
Родіолу по праву можна вважати ліками не тільки для хворих, але й для абсолютно здорових людей. Адже не дарма сибірські мисливці, споряджені в далекі походи, обов’язково брали з собою спеціальну заварку з неї, чай з якої багаторазово збільшував витривалість і надавав сил.
Препарати з родіоли призначають при астенічних станах, зниженні працездатності, підвищеній стомлюваності, нормалізують обмінні процеси, активізують функцію щитовидної залози. Як лікарський засіб препарати родіоли рожевої прописують пацієнтам, які страждають функціональними розладами нервової системи, особам, які перенесли важкі хвороби, в тому числі інфекційні.
Родіола рожева відома в медицині понад 2 тисячі років. А чи відома ця рослина вам?

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад