Господарюємо з розумом

Автор Admin Опубліковано: Квітень - 15 - 2016

У Кременецького ботанічного саду цікава новина для кожного дбайливого господаря. Вийшла книга «Господарюємо з розумом: садівництво».

Садівництво як пріоритет розвитку сільського господарства; Плодові культури Волині й Поділля. Добір кращих видів і сортів. Компонування при висаджуванні. Догляд і захист; Нові пряно-ароматичні культури та їх використання; Нові підходи в ландшафтному дизайні при озелененні присадибної ділянки – про все це у вищезгаданій книзі. Вона буде корисна не тільки самодіяльним аматорам садівництва та студентам профільних навчальних закладів, але й підприємцям, котрі мають у планах початок чи розширення бізнесу в аграрному секторі, керівникам та активістам місцевого самоврядування. «… сади – це не просто вкладення у прибутковий бізнес. Це інвестиція в майбутнє планети, у чисте навколишнє середовище для дітей і онуків», – зазначено у вступній статті.

Книга «Господарюємо з розумом: садівництво» поповнила бібліотечку інформаційної спільноти «Красиве і корисне». Це конспект лекційного циклу фахівців Кременецького ботанічного саду.

Охочі ознайомитися з книгою та поспілкуватися з її авторами зможуть у неділю, 17 квітня, у читальному залі Центральної бібліотеки імені Юліуша Словацького під час презентації. Початок імпрези – о 13 годині.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад