Ліміти на рубки деревини КБС у 2017 році

Автор Admin Опубліковано: Вересень - 30 - 2016

                   Витяг

з протоколу №1 від 08 липня 2016 року

засідання науково-технічної ради Кременецького ботанічного саду.

Присутні: Іваницький Роман Степанович – голова ради, директор Кременецького ботанічного саду к. с.-г.н; Ліснічук Антоніна Миколаївна  – перший заступник голови, заступник директора з наукової роботи, к.б.н.; Панасенко Руслана Сергіївна – завідувач дендрології; Ключ Володимир Петрович – заступник директора Кременецького ботанічного саду; Кубінський Микола Сергійович – вчений секретар ради, заввідділу акліматизації та плодово-ягідних культур; Мельничук Олена Анатоліївна – заввідділу лікарських  та нових культур; Онук Ліана Леонідівна – заввідділу фітосозології; Штогрин Микола Олександрович- директор національного природного парку «Кременецькі гори», к.е.н., Скоропляс Ірина  Олександрівна – в.о. заввідділом квітково-декоративних рослин, секретар методичної комісії к.б.н., Борак Тетяна Миколаївна – завідувач сектору екологічної освіти, Заїка Володимир Констянтинович, д.с-г.н., професор, Львівська державна лісотехнічна академія, Цицюра Неля Іванівна, старший викладач кафедри методики викладання біології та екології, к.б.н.

Запрошені: Гуцало Іван Анатолійович, Гнатюк Марія Олександрівна, Білянський Андрій Ігорович, Сільвеструк Олександр Вікторович,

Відсутні: Драпалюк Анастасія Миколаївна, Домбровський Олександр Ярославович, Рахметов Джамал Бахлулович, П`ятківський Ігор Омелянович, Черняк Володимир Максимович

Порядок денний:

  1. Про розгляд та затвердження лімітів на 2017 рік

Слухали: Сільвеструк О. В. повідомив про необхідність використання природних ресурсів у межах  Кременецького ботанічного саду у 2017 році. По центральній частині лісового масиву Кременецького ботанічного саду пролягає лінія електропередач потужністю 0,4 кВ від вулиці П. Мирного до вулиці Дружби загальною протяжністю 100 м.  Багаторічний досвід експлуатації енергетичного господарства показує, що гілки дерев та кущів, які торкаються або наближаються до проводів електромереж, при шквальному пориві  вітру і, як наслідок, падіння гілок і дерев може призвести до пошкодження енергообладнання та обриву проводів що являють загрозу для життя та здоров’я людини, створюють аварійні ситуації, впливають на якість та надійність електропостачання, призводять до пожеж.  Відповідно до листа начальника Кременецького РЕМ від 23 травня 2016 року, з проханням провести порубку дерев, які загрожують падінням на ЛЕП – 0,4 кВ, що забезпечує  електропостачанням центральну частину міста, створена директором Кременецького ботанічного саду комісія, провела  обстеження території що межує з ЛЕП 0,4 кВ,  встановила провести відвід дерев у виділі 26, які загрожують падінням на ЛЕП,  у відповідності  з пунктами 1,2,7  Постанови  КМУ № 209 від 4 березня 1997 року “ Про затвердження правил охорони електричних мереж”. Дана рубка має назву інша господарська рубка, об’єм рубки 12,94 м.куб. Рубку заплановано у відповідності з «Планом заходів з реконструкції лісопаркових насаджень та інших ділянок в розрізі функціональних зон», та на підставі «Правил охорони електричних мереж» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року № 209.

У виділі 46 запланована санітарно-вибіркова рубка, тут спостерігається значне всихання дерев ялини, ураження раком та вітровал ясена, що надає насадженню естетично непривабливого вигляду. Дана рубка планується у відповідності до «Проекту організації території Кременецького ботанічного саду», та у відповідності із «Планом заходів з реконструкції лісопаркових насаджень та інших ділянок в розрізі функціональних зон», загальний об’єм рубки складає 22,31 м. куб.

У виділі 91 на території відділу акліматизації плодово-ягідних культур спостерігається значне затінення колекційно-карантинних ділянок яблуні домашньої, тут запланована реконструктивна рубка. Дану рубку заплановано у відповідності з «Планом заходів з реконструкції лісопаркових насаджень та інших ділянок в розрізі функціональних зон», загальний об’єм деревини, що підлягає рубанню становить 9,75 м. куб.

 

В обговоренні взяла участь Онук Ліана Леонідівна

 

Ставиться на голосування питання: про затвердження лімітів використання  природних ресурсів у межах Кременецького ботанічного саду.

 

Голосували:

«за» – 12

«проти» – 0

«утримались» – 0

Ухвалили: Затвердити ліміти на використання природних ресурсів у межах Кременецького ботанічного саду на 2017 рік

 

Голова Науково-технічної ради   _________________  Іваницький Р. С.

Вчений секретар                            _________________  Кубінський М. С.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад