Майбутнє наших водойм – у наших руках!

Автор Admin Опубліковано: Вересень - 17 - 2020

Щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота відзначає Міжнародний день чистих берегів.
1986 року ентузіасти з громадської організації «Збереження океану» (Ocean Conservansy) у відповідь на звіт, що викривав проблеми, спричинені засміченням океанів, зініціював прибирання берегів. Такі акції за понад 30-літній період перетворилися на масштабну кампанію, котру щороку проводять у багатьох країнах світу. Вони сприяють очищенню берегів океанів, річок та озер.
В Україні Міжнародний день чистих берегів відзначають на добровільних засадах за координації державних органів влади та місцевого самоврядування, заінтересованих установ та організацій. Щороку подібні акції викликають все більше і більше інтересу в громадськості. А це, у свою чергу, сприяє підвищенню обізнаності з питань поводження з відходами, розуміння шкоди, яку завдає природним екосистемам і господарській діяльності людини сміття, що потрапляє до водойм.
Детальнішу інформацію про Міжнародний день чистих берегів і рекомендації щодо організації заходів та їх висвітлення можна знайти на сайті  Ocean Conservansy за посиланням https://oceanconservansy.org/trash-free-seas/international-coastal-cleanup/.

 

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад