“Місце зустрічі змінити не можна”

Автор Admin Опубліковано: Серпень - 2 - 2018

Вже 17 років поспіль до Кременецького ботанічного саду приїжджає група волонтерів Культурної асоціації «Новий Акрополь». Це когорта людей різної вікової категорії, найрізноманітніших професій, різних типів характеру, з різних куточків України , але єдиних у своїх поглядах і переконаннях щодо духовних цінностей життя.

Протягом тижня на одній з мальовничих галявин ботанічного саду було приємно споглядати метушливі клопоти в наметовому таборі. Комфортні умови  просто неба налагоджені враз спільно з працівниками господарського відділу. Компактно розташовані палатки, облаштований літній душ, столи під кронами розлогих дерев, місце для приготування їжі – усе раціонально продумано, до найменших дрібниць.

Саме там, на лоні природи, панувала атмосфера невимовної краси і гармонії в поєднанні з людською сутністю. Вміння бачити, як сходить сонце і купається в ранішній росі, тішитись краплинами літнього дощу, відчувати аромат лісових квітів, слухати спів пташок і шелест трави, радіти кожному прожитому дню – ось що притаманне і властиве нашим гостям.

Кожного ранку з бадьорим настроєм та привітною посмішкою на обличчі волонтери разом  із працівниками виходили і працювали на благо ботанічного саду. Спільними зусиллями було зроблено чимало: відновлено сходи і перила на туристичному маршруті, впорядковано оглядові майданчики та відремонтовано альтанки,  надано естетичного вигляду колекційно-експозиційним ділянкам.

На знак подяки акропольцям було подаровано календар «Місце зустрічі змінити не можна», як символ відліку часу до наших наступних «побачень». Колектив Кременецького ботанічного саду щиро вдячний волонтерам за потужну підтримку і допомогу в реалізації проекту «Кременець – ботсад мрії».

 

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад