Міжнародний день біорізноманіття

Автор ADMIN Опубліковано: Травень - 22 - 2015

Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії 2000 року проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття. День було проголошено з метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття на честь прийняття 22 травня 1992 року тексту Конвенції про біорізноманіття.

Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття – «Біорізноманіття для сталого розвитку» – обрана для зосередження зусиль міжнародного співтовариства з метою встановлення Цілей сталого розвитку, як складової Порядку денного ООН з розвитку на період після 2015 року на 2015–2030 роки та визнання значимості біорізноманіття для досягнення сталого розвитку.

У Стратегічному плані зі збереження і сталого використання біорізноманіття на 2011–2020 роки (м. Нагоя, Японія, 2010), це питання розглядається як одне з можливостей для досягнення сталого розвитку. Саме тому в 20-ти Цільових завданнях Айті щодо збереження та салого використання біорізноманіття, передбачається не тільки його збереження, але й усунення основних причин його втрати шляхом включення тематики біорізноманіття в галузеві плани і програми.Період із 2011 до 2020 року Генеральна асамблеєя ООН проголосила Декадою ООН з біорізноманіття. Головна ціль декади – сприяння реалізації Стратегічного плану зі збереження і сталого використання природних ресурсів..

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад