З 2 до 12 липня студенти біологічного факультету Києво-Могилянської академії проходили навчальну практику на базі Кременецького ботанічного саду.

Для них було проведено екскурсії експозиціями Кременецького ботанічного саду, екологічною стежкою «Скелі Юліуша Словацького», у природні біоценози (г. Дівочі скелі, г. Страхова, г. Воловиця). Майбутні біологи ознайомилися з колеційно-експозиційними ділянками рододендронів, шпилькових, «Сад магнолій», колекціями рідкісних рослин, нових та лікарських культур, акліматизації плодових та ягідних культур і квітниково-декоративних рослин та заповідною зоною ботанічного саду.

– У Кременецькому ботанічному саду є дуже добрі колекції, – каже доцент кафедри біології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Антонюк Максим Зиновійович, керівник практики, – можна ознайомитися з червонокнижними представниками флори України, регіонально-рідкісними, які зібрані в колекції Кременецького ботсаду і присутні в екосистемах околиць Кременця. Радує, що найстаріший в Україні ботанічний сад продовжує жити, а різноманітність природних ландшафтів дає можливість побачити таку різноманітність видів флори і фауни, яку не можна побачити в інших куточках України.

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад