Навчальна практика у Кременецькому ботанічному саду

Автор Admin Опубліковано: Липень - 17 - 2019
Студенти біологічного факультету Національного університету «Києво-Могилянська академія» вже вкотре пройшли навчальну практику на базі Кременецького ботанічного саду.
Упродовж двох тижнів майбутні біологи мали змогу відвідати колекційно-експозиційні ділянки ботанічного саду. Наукові працівники відділів провели ряд навчальних екскурсій, під час яких студенти ознайомилися з формовим садом, лікарськими, пряно-смаковими, плодово-ягідними культурами, колекціями квітниково-декоративних, рідкісних рослин, а також їх систематикою, практичним застосуванням таксонів, науковими дослідженнями, що проводяться на базі установи. Практиканти мали змогу порівняти, який вигляд мають рослини в культурі і природі, а також побачити вплив активних заходів охорони на відновлення рослинних угруповань. Студенти практично освоїли процес формування гербарних зразків. Крім того, дізналися, як готуються фіточаї та продегустували деякі з них. Особливо усім сподобався трояндовий чай.
Свіже повітря, чарівність саду Волинських Афін, гори, з яких відкриваються мальовничі краєвиди на історичний центр міста, архітектурні шедеври древнього Кременця, назавжди залишаться в серцях юних природолюбів.
Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад