Однорічні рослини у дизайні саду

Автор Admin Опубліковано: Грудень - 5 - 2017

Однорічні рослини у дизайні саду чи клумби завжди відігравали одну з провідних ролей.

З огляду на їх різноманітність з них можна скласти мільйони найрізноманітніших садових композицій, компенсувати порожнечу деяких місць на ділянці, прикрасити пристовбурні круги плодових, фруктових дерев, а також просто висадити їх на газон.

Збір насіння садових квітів дозволяє заощадити кошти і в будь який момент засіяти порожні ділянки на клумбі. Наскільки якісним буде посадковий матеріал, залежить від своєчасного  збору та зберігання насіння. Визначити, що насіння пора збирати можна за зовнішнім виглядом рослини: сухість коробочки – плода або суцвіття, потемніння самого насіння.

Чорнобривці дають досить багато посадкового матеріалу, особливо, якщо дозрівають при сонячній і сухій погоді. Насіння бальзаміну визріває в м’ясистих плодах – коробочках і мають особливість навіть при легкому торканні різко розкриватися і розкидати насіння в різні боки. Тому обривати коробочки з рослини потрібно акуратно. У агератуму насіння досить дрібне, тому варто зрізати цілі зів’ялі суцвіття.

Правила зберігання для насіння в цілому одинакові. Найпростіший спосіб зробити паперові конверти або ж зшити спеціальні мішечки з тканини.

Молодший науковий співробітник

Відділу квітниково-декоративних рослин

Валентина Процик

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад