Пленер за участю юних художників із Києва

Автор Admin Опубліковано: Липень - 25 - 2018

Недарма кажуть, що старовинне містечко Кременець настільки мальовниче та загадкове, містичне і незвідане, що змушує всіх, хто побував тут вперше повертатися сюди знову і знову. Цієї ж думки притримуються й юні, талановиті, ерудовані вихованці Державної середньої художньої школи мистецтв з міста Києва, які вже вдруге з творчим і водночас робочим візитом відвідують наше славне місто, а також найстаріший ботанічний сад України – Кременецький.

Творчі заняття просто неба (незважаючи на дощові хмарини) розпочались з ранкової прогулянки стежками ботсаду. Екскурсія пройшла в так званому спільному тандемі, оскільки діти доповнювали екскурсовода, згадували назви рослин, дерев, квітів, їхні особливості та ознаки, а ще розповідали цікаві факти, про які дізнались самотужки. Одразу пильно помітили і зауважили, що в установі за рік часу відбулися зміни, з’явились нові експозиції. Після активного відпочинку усі старанно взялись до плідної роботи і як результат – чудові та неперевершені малюнки, в яких можна було побачити оригінальний підхід та любов до природи, а майстерність рук, в яких вправно «танцювала» професійна кісточка, передавали усі тонкощі креативного мінімалізму, який відображав багатогранний рослинний світ ботанічного саду.

Час пролетів непомітно, усі ділилися позитивними враженнями. На завершення працівники сектору екологічної освіти вручили пленеристам подяку за те, що вони вкотре свідомо вибирають Кременецький ботанічний сад як унікальний об’єкт для своїх витворів мистецтва, а також інформаційні буклети та флаєри, які стануть маленькою згадкою про перлину Волинського краю.

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад