Весняно-літній період – найкраща пора для піших екскурсій,  прогулянок лісом, родинних пікніків. Хочеться нарвати оберемки квітів, зробити безліч фотографій, вдихнути на повні груди пахощі ароматного різнотрав’я.  Але виникає питання: чи все  те, що красиве, є безпечним для нашого здоров’я? Звісно, ні! Оскільки багато красивих рослин містять таємницю, яка може приховувати низку небезпек, що негативно впливають на людський організм.

Для запобігання негативних наслідків при контакті з отруйними рослинами працівники сектору екологічної освіти Кременецького ботсаду провели в Підлісецькій ЗОШ І–ІІ ступенів та Великобережецькій ЗОШ І–ІІІ ст. виховні години.

Було показано презентацію про борщівник, ознайомлено з найпоширенішими отруйними рослинами, які останнім часом «прижилися» біля людських домівок, ростуть поблизу доріг, розташованих біля лісу, вздовж річок, де люблять відпочивати, на луках тощо. Відбувся конструктивний діалог щодо різних ситуацій, які можуть виникнути під час прогулянок, відпочинку.

Діти отримали заохочувальні призи:  блокноти, кулькові ручки, буклети.

Працівники Кременецького ботанічного саду застерігають усіх бути уважними, пильними, обережними, свідомими  під час відпочинку на природі.

Пам’ятайте, краса буває небезпечнa!

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад