ЛАНДШАФТНА ТАКСАЦІЯ НАСАДЖЕНЬ

 Витяг

з протоколу №1 від 07 липня 2015 року

засідання науково-технічної ради Кременецького ботанічного саду.

Присутні: Іваницький Роман Степанович – голова ради, директор Кременецького ботанічного саду; Ліснічук Антоніна Миколаївна  – перший заступник голови, заступник директора з наукової роботи, к.б.н.; Панасенко Руслана Сергіївна – завідувач дендрології;  Заїка Володимир Костянтинович – професор кафедри лісництва Національного лісотехнічного університету України, д.б.н.,доцент; Ключ Володимир Петрович – заступник директора Кременецького ботанічного саду; Кубінський Микола Сергійович – вчений секретар ради, заввідділу акліматизації та плодово-ягідних культур; Мельничук Олена Анатоліївна – заввіділу лікарських  та нових культур; Онук Ліана Леонідівна – заввіділу фітосозології; П`ятківський Ігор Омелянович – завсектору розвитку екологічної мережі, заповідної справи та біологічних ресурсів державного управління охорони навколишнього середовища в Тернопільській області; Штогрин Микола Олександрович- директор національного природного парку «Кременецькі гори», к.е.н. Скоропляс Ірина  Олександрівна – в.о. заввідділом квітково-декоративних рослин, секретар методичної комісії

Запрошені: Гуцало Іван Анатолійович, Гнатюк Марія Олександрівна

Відсутні: Черняк Володимир Максимович, Драпалюк Анастасія Миколаївна, Цицюра Неля Іванівна, Домбровський Олександр Ярославович, Рахметов Джамал Бахлулович

Порядок денний:

3. Про проект лімітів на 2015-2016 рік (доповідач заступник директора Ключ В.П.)

Ключ В. П. повідомив про необхідність отримання лімітів на  використання природних ресурсів у межах  Кременецького ботанічного саду у 2015-2016 році.

По центральній частині лісового масиву Кременецького ботанічного саду пролягає лінія електропередач потужністю 10 кВ протяжністю 2,3 км повітряною лінією.

Відповідно до листа начальника Кременецького РЕМ від 4 лютого 2015 року, з проханням провести порубку дерев , які загрожують падінням на ЛЕП – 10 кВ на ділянці  траси  Кременецька загальноосвітня школа –інтернат  –  ВАТ  Кременецьгаз,  що забезпечує  електропостачанням центральну частину міста.

Створена директором Кременецького ботанічного саду комісія,  провела  обстеження території що межує з ЛЕП 10кВ,  встановила провести відвід дерев які загрожують падінням на ЛЕП  у відповідності  з пунктами 1,2,7  Постанови  КМУ № 209 від 4 березня 1997 року “ Про затвердження правил охорони електричних мереж.”

Відповідно до рішення науково-технічної ради Кременецького ботанічного саду від 11 липня 2014 року, територія що відведена під рубку була обстежена науковим співробітником відділу фітосозології, на наявність рідкісних та зникаючих видів рослин. Рідкісних рослин та угруповань не виявлено.

При проведенні запланованої на 2015 рік  рубки  у виділах  №3,6,8,14,19,21,37,41,45, на загальній площі 23,51 га підлягає вирубці  174,4 м3 деревини.

При проведені запланованої на 2016 рік рубки у виділах № 45,46,56,61,66,75,82,92, на загальній площі 17,4 га підлягає  вирубуванню 72,4 м3 деревини.

Дану рубку заплановано у відповідності з «Планом заходів з реконструкції лісопаркових насаджень та інших ділянок в розрізі функціональних зон»,  «Проекту організації території КБС» та на підставі «Правил охорони електричних мереж» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року № 209.

В обговоренні взяв участь П´ятківський І.О.

Ухвалили (одноголосно): Затвердити ліміти на використання природних ресурсів у межах Кременецького ботанічного саду на 2015-2016 рік, з врахуванням пропозиції: по завершенню робіт, зачищати територію, де проводилась рубка від гілляччя та інших порубочних решток.

 

Голова  НТР                                                               Р. С. Іваницький

Вчений секретар                                                          М. С. Кубінський.

 

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2017 Кременецький ботанічний сад