Допомога пернатим друзям

Автор ADMIN Опубліковано: Грудень - 20 - 2014

Акція Всеукраїнської екологічної ліги  «Допомога пернатим друзям»
«Птахи – це політ і пісня!»
Зима… Примхлива. Непередбачувана.

Суворий період не тільки для людини, а й для друзів наших менших – пернатих птахів. Адже птахи це частина природи, без них її краса була б не повною. Птахи – це голоси наших полів, лісів, гір та пустель. Вони несуть радість людям. Це вірні наші помічники, захисники садів, полів від шкідників та гризунів, тому їх треба берегти і охороняти.

Зима – найскладніший період в житті птахів. Не так холод як голод дошкуляє тим, що залишилися зимувати разом з нами.

В підтримку крилатих красенів працівники сектору екологічної освіти провели акцію Всеукраїнської екологічної ліги «Допомога пернатим друзям». Дана акція проводилась спільно з учнями Кременецького обласного дитячого психоневрологічного санаторію. В ході заходу була прочитана лекція з показом слайдів. Також був продемонстрований цікавий мультиплікаційний фільм для підтримки позитивного настрою, веселої атмосфери серед дітей. Несподіваним сюрпризом для учнів стали запропоновані цікаві, енергійні, інтелектуальні, розважальні ігри з використанням роздаткового матеріалу: м’яча, різнокольорових пелюсток з кольорового паперу та ін.

 

А на завершення акції «Допомога пернатим друзям» працівники сектору ботанічного саду спільно з учнями та вчителями розвішали на території санаторію красиві годівнички ,в які діти положили смачні гостинці та смаколики пташкам.На знак підтримки цієї акції стали власноруч намальовані дітьми чудові малюнки на тему «Пташиний дивосвіт очима дитини». Малюнки розміщені у адміністративному будинку Кременецького ботанічного саду і радують своєю щирістю добродушністю працівників та відвідувачів установи.

Хочеться впевнено сказати такі слова «Маленькі діти – великі гарячі серця», про це свідчив справжній голосний дитячий сміх, дружні оплески  в долоні,щирі обійми, блиск в очах, позитивна енергія, яку можна було відчути і яка пронизувала наскрізь.

Діти – наше багатство,наша гордість, наше майбутнє!

 

 Сектор екологічної ліги

Кременецького ботанічного саду

 

 

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад