20 грудня 2019 року відбулося чергове засідання науково-технічної ради. В роботі НТР взяли участь: начальник управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОДА  Сінгалевич Орест Васильович,  доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри змісту і методик навчальних предметів Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Черняк Володимир Максимович, к.с/г наук Іваницький Роман Степанович,  в.о. директора НПП «Кременецькі гори» Штогрин Микола Олександрович, к.б.н., доцент кафедри біології та методики викладання Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка Цицюра Неля Іванівна, та співробітники ботанічного саду – члени НТР, запрошені.

Про виконання річних планів заходів установи за 2019 рік та підведення підсумків доповіла в. о. директора Ліснічук А. М., про фінансову діяльність за 2019 рік – головний бухгалтер Лесик В. Ю., про  науково-дослідну діяльність за 2019 рік та перспективи подальших наукових досліджень – завідувачі наукових відділів, про виконання плану еколого-освітньої роботи – завідувачка сектору Павлюк Г. Т., про підсумки роботи відділу державної охорони – начальник відділу Сільвеструк О. В., про встановлення вхідної плати на територію ботанічного саду, законодавчі підстави – в.о. директора Ліснічук А. М. і провідний юрисконсульт Стельмащук Р. С.

На засіданні науково-технічної ради було також розглянуто такі питання, як: результати, строки та графік проведення атестації наукових співробітників на 2020 рік, затвердження атестаційної форми для наукових посад ботанічного саду – секретар Атестаційної комісії Мельничук О. А., розгляд вимог до наукового доробку наукових співробітників ботанічного саду на посадах, зазначених у переліку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. №257 – в. о. директора Ліснічук А. М.

 

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад