З нагоди відзначення Дня працівника природо-заповідного фонду колектив Кременецького ботанічного саду з екскурсійним візитом відвідав м. Бережани. Культурна програма  була доволі насичена: захоплююча екскурсія старовинним містечком не залишила нікого байдужим, усіх вразив архітектурний ансамбль будівель, оригінальні дворики та привітні містяни. Відвідавши Бережанський краєзнавчий музей, який є потужним центром культурно–освітнього та мистецького життя регіону дізналися чимало про історичні, етнографічні, природничі особливості розвитку Бережанщини від найдавніших часів до сучасності.

Під час активного відпочинку наукові працівники обмінювалися досвідом на Українсько – Швейцарському підприємстві «Жива Земля Потутори».  Пані Христина Лібергер, господиня біодинамічного господарства, авторка композицій смаків чаїв та спецій, щиро поділилася секретами вирощування лікарських і пряно-ароматичних рослин. Смачним доповненням стала дегустація фіто чаїв та страв з біоекологічного городу.

Завершальним акордом екскурсійного маршруту було підкорення г. Голиця та відвідування біостаціонару Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка у с. Гутисько. Запашне різнотрав’я та неперевершені панорамні краєвиди захоплювали подих, залишали незабутні враження і бажання повернутися знову…

Щиро дякуємо всім хто долучився до активного, цікавого, пізнавального «туру вихідного дня», а також особлива подяка за сприяння та організацію подорожі заступнику директора Бережанського краєзнавчого музею, Миколі Павловичу Проців та кандидату біологічних наук кафедри ботаніки та зоології ТНПУ ім. В. Гнатюка,  Руслану Любомировичу Яворівському.

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад