«Вадемекум. Кременецький ботанічний сад»

Автор Admin Опубліковано: Вересень - 19 - 2018

Нещодавно у «Терно-графі» світ побачив «Вадемекум. Кременецький ботанічний сад». Це науково-популярне  видання (українською та англійською мовами), авторами якого є Ліснічук Антоніна Миколаївна – кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Кременецького ботанічного саду та Онук Ліана Леонідівна – кандидат біологічних наук, завідувач відділу фітосозології. Вадемекум у перекладі з латинської – іди за мною. У цьому кишеньковому довіднику чи вказівникові міститься довідкова інформація про Кременецький ботанічний сад. Видання призначене для тих, хто хоче дізнатися про нього і побачити чимало цікавого на його території.

«Вадемекум. Кременецький ботанічний сад» – про історію становлення, колекційний фонд та експозиції установи. Він буде цікавим для широкого кола читачів.

Серед розділів – Шляхи до вражень. Особливості території саду; Віхи історії; Велетні та гіганти. Вікові дерева саду; Колекційні фонди. Видове багатство; Дивні та химерні. Цікаві рослини саду; Про що мовчить тендітний підсніжник або Чи легко бути першим? Первоцвіти; Криївка часу. Рослини епохи мамонтів і динозаврів;  Краса&загроза. Небезпечні рослини; «Що в моєму імені?» Що розповідають назви рослин?; Мальовничі краєвиди. Найкращі панорами саду; Ландшафтний дизайн. Експозиції та композиції; Об’єкти садово-паркової архітектури. Скульптури, альтанки, пам’ятники. У виданні також є алфавітний вказівник назв рослин та використана література.

Путівник «Вадемекум. Кременецький ботанічний сад» – ошатний, ілюстрований. Отож може стати ще й гарним подарунком для охочих

знати про перлину Волинського краю – ботанічний сад у Кременці.

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад