У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги фахівців Кременецького ботанічного саду «Господарюємо з розумом: садівництво».

Провідний фахівець сектору екологічної освіти Бондючна Юлія Іванівна ознайомила присутніх із науковими виданнями Кременецького  ботсаду, розповіла про зміст книги «Господарюємо з розумом: садівництво», про те, що зумовило її появу.

Садівництво як пріоритет розвитку сучасного сільського господарства; плодові культури Волині й Поділля, добір кращих видів і сортів,  компонування при висаджуванні, догляд і захист; нові пряно-ароматичні культури та їх використання; нові підходи в ландшафтному дизайні при озелененні присадибної ділянки – такі теми нині є актуальні й зумовили під час презентації низку запитань, що переросло в конструктивний діалог.

Позитивні враження під час заходу викликала презентація Кременецького ботанічного саду як наукової установи. Завідувач сектору екологічної освіти Павлюк Ганна Тарасівна ознайомила аудиторію з історичними аспектами становлення і розвитку Кременецького ботсаду. А слайдфільм «Пори року саду Волинських Афін» додав кольорів, барвів, тонів, «запахів», і всі ніби віртуально побували в найстарішому ботанічному саду України, насолодилися різнобарв’ям рослинного світу.

На завершення від Кременецького ботанічного саду відділу сільськогосподарської літератури було подаровано книгу «Різноманіття фітобіоти: шляхи відновлення, збагачення і збереження. Історія та сучасні проблеми», а присутнім – буклети та календарики.

Захід відбувся продуктивно. Приємно, що серед присутніх були Тернопільське обласне державне телебачення та радіо, отож про презентацію зможуть почути і побачити.

Запросив на захід відділ сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад