Відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Автор Admin Опубліковано: Лютий - 9 - 2018
З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, для привернення уваги громадськості, студентської та учнівської молоді до важливості екосистем водно-болотних угідь працівники Кременецького ботанічного саду у Кременецькій ЗОШ № 4 і у НВК «Сапанівська ЗОШ» провели уроки-практикуми на тему: «Комахоїдні рослини природної флори України та болотні угрупування».
Учням було продемонстровано цікаву презентацію «Світ незвичних рослин. Болотні рослини-хижаки», та відеоролики про комахоїдні рослини. А найцікавішою частиною даного заходу стали практичні досліди, які продемонструвала науковий співробітник відділу квітниково-декоративних рослин О.І. Скакальська. За допомогою приладів діти мали змогу вимірювати вологість, освітлення, кислотність ґрунту, в чашці Петрі закладено дослід генеративного розмноження росички круглолистої.
Усіх учасників уроків-практикумів було запрошено до Кременецького ботанічного саду для ознайомлення з колекцією раритетних болотних рослин в штучно створених умовах. Зі слів наукового працівника, Ольги Іванівни, діти матимуть можливість побачити невеличку колекцію гетеротрофних гелофітів ботанічного саду, яка слугуватиме навчальною базою для учнів, студентів та інших спеціалістів.
Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад