Всесвітній день дикої природи

Автор Admin Опубліковано: Березень - 19 - 2018
Екоосвітяни Кременецького ботанічного саду до Всесвітнього дня дикої природи в Білокриницькій загальноосвітній школі провели виховний захід на тему: «Дивовижні дерева світу». Метою даного заходу було ознайомити дітей з представниками деревних порід – рідкісними, нетиповими для нашої місцевості, які є цінними природними ресурсами Землі, підтримують повітря чистим, знижують рівень шуму, покращують якість води, запобігають ерозії ґрунтів, забезпечують їжею і будівельним матеріалом, створюють тінь і допомагають зробити ландшафт красивим.
 Цікава інформація, незвичні назви дерев, кольорові ілюстрації викликали здивування, інтерес у дітей, що переросло у масу запитань та конструктивних відповідей. Неочікуваним сюрпризом став музичний слайд – фільм про вікові, реліктові, інтродуковані дерева та рослини, що репрезентують багатогранний світ Кременецького ботанічного саду.
Бережливе ставлення до навколишнього природного середовища – запорука стійкої екологічної свідомості підростаючого покоління. Адже природа була, є і буде незамінним партнером людини в її повсякденному житті.
Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад