Земля – наш спільний дім

Автор Admin Опубліковано: Травень - 13 - 2021

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі.
Мета цього свята – привернути увагу до проблем навколишнього середовища. Щороку в різних куточках світу тривають різноманітні екологічні заходи, проголошуються екологічні ініціативи, спрямовані на дбайливе ставлення до планети.
Земля дає нам безліч скарбів і можливостей для втілення наших планів, розвитку наукових ідей, реалізації здібностей. І тільки-но природа прокидається від зимової сплячки, готова тішити розмаїттям барв і тонів. Але дуже часто людина, не замислюючись, завдає їй шкоди. Насамперед це стосується культури поведінки.
Щороку лісові масиві, які є найулюбленішими зонами відпочинку, потерпають від сміттєзвалищ. Працівники Кременецького ботанічного саду щовесни стикаються з такою проблемою. Адже його територія – по-перше, туристично приваблива і тут завжди багато відпочивальників, по-друге – межує з приватним сектором. Тож сміття залишається і після відвідувачів, і після «сусідів», котрі просто залишки своєї життєдіяльності викидають у ліс, який поряд.
Напередодні Всесвітнього дня Землі працівники Кременецького ботанічного саду ініціювали й провели акцію «Чисте довкілля – чисте сумління». Було прибрано величезну територію, яка межує з Волинським ліцеєм імені Нестора Літописця та приватним сектором.
Перефразовуючи класика, хочеться сказати: любім природу не як символ Душі своєї, любім природу не для себе, любім для неї.
«День Землі – це спеціальний час, який призначений, щоб привернути увагу всіх людей до усвідомлення планети Земля як їх спільного дому, відчути нашу всеземну спільність і взаємну залежність один від одного».

 

 

Поділіться новиною в соціальних мережах

Написати коментар

ПОДІЛІТЬСЯ НОВИНОЮ В СОЦМЕРЕЖАХ -

Всі права захищені © 2015-2021 Кременецький ботанічний сад