1. Космолот
 2. Зал автоматів
 3. Slot O Pol
Ігровий автомат Слот-о-Пол

Емулятор Slot O Pol

Відмінна ідея відпочити на борту шикарного круїзного лайнера та отримати масу вражень. Але зачекайте, що вам не потрібно нікуди йти! В ігровому автоматі Slot-O-Pol ви знайдете все необхідне для прекрасного відпочинку та дізнаєтеся, як далеко Пані Удача може вас завести. Розробником слоту є болгарська компанія Mega Jack, добре відома у нішевих колах онлайн-спільноти. Їхні ігри - це набутий смак, заснований на традиційних машинах наземних казино .

Основні характеристики відео-слоту

Онлайн-апарат Єшки має класичний фірмовий інтерфейс розробника, але містить безліч переваг. Цікаві бонусні тури та приємні сюрпризи роблять гру захоплюючою та визначною.

Основні характеристики ігрового автомата:

 • Тип - відео-слот;
 • Кількість барабанів - 5;
 • Кількість ліній виплат – 21;
 • Джекпот - статичний;
 • Макс. множник – x10000;
 • Дикий символ – є;
 • Скаттер символ є;
 • Бонусний символ – є;
 • Бонусні ігри є;
 • Безкоштовні обертання – ні;
 • Ризик-гра – є;
 • Автогра - є;
 • Волатильність – низька;
 • Теоретичний відсоток повернення гравцеві (RTP) – 96,0%.

Хоча автомат не може похвалитися крутою графікою та звуковими ефектами, гра захоплює із самого початку. Майже кожний поворот приносить прибуток.

Панель керування відео-слоту

Емулятор Слот-о-підлога має панель управління як на ретро ігрових машинах. Під час гемблінгу можна використовувати від 1 до 21 активних ліній виплат на 5 котушках. Ставка на лінії може бути від 1 до 500 кредитів та встановлюється натисканням кнопки "Ставка". Перед запуском барабанів за допомогою кнопки «Пуск» або «Авто гра» можна прочитати про правила гри та коефіцієнти виплат у розділі інформації (клавіша «Таблиця Виплат»).

Правила нарахування виплат та символіка

Виграшні комбінації підраховуються від лівого до правого барабана. Зараховуються безперервні ланцюжки із 2-5 однакових значків.

Тематика тропічного курорту відображена у символах автомата Slot o Pol. Вони зображені на білому тлі, що виключає мерехтіння і мають різні коефіцієнти. Зображення долара – Scatter Symbol. Скаттер має власні множники. від 2 до 5 Розкидів присуджують нагороду незалежно від розташування на котушках.

Основною картинкою гри є Герб з літерою "E" - це Wild Symbol. У поєднанні з ним основних символів виграш подвоюється. Дикий замінює будь-яку іншу картину, за винятком гральних кісток, долара та Колеса Фортуни. П'ять Вайлдів на активній Paylines дають найвищу виплату з коефіцієнтом 10 000! При змаганні на Max Bet з'явиться шанс отримати Джекпот.

Колесо Фортуни та гральні кістки активують 2 бонусні ігри.

Бонусна гра Eldorado

Бонусна гра «Eldorado» активується появою більше 3 зображень Колеса Фортуни і дарує 1, 3 або 6 обертань. Число, на якому зупиняється колесо, стане множником вашої ставки (варіюється від x10 до x1000).

Бонусна гра Кістки Диявола

Гральні кістки запускають не менш захоплюючий процес – бонусну гру «Кістки Диявола». Для цього на активній лінії має з'явитись 5 кубиків. У кожній із 7 спроб буде вказано кількість кроків на ігровому майданчику. Сектори з цифрами є мультиплікаторами, а стрілки показують напрямок руху маркера. Сума, що залишилася, визначає остаточну нагороду. Що б не трапилося на цьому рівні, гравці підуть із готівкою.

Здійсніть круїз на надійному, перевіреному часом "лайнері"! Грайте в ігровий автомат Slot-O-Pol безкоштовно або реальні ставки, отримайте масу задоволення і величезні грошові призи!

Схожий автомат Sharky