1. Космолот
  2. Зал автоматів

Ігровий клуб Космолот

Cosmolot – це український бренд, який пропонує софт від топових провайдерів на онлайн платформі. Ігровий клуб Космолот успішно закріпився на ринку багато в чому завдяки історії розвитку наземних пунктів для проведення лотерей. В інтернеті він з'явився у 2018 році: спочатку ігровий зал Космолот складався приблизно з 60-70 лотоматів (копій відомих апаратів). Поступово портал перейшов на звичайні автомати, а загальний список симуляторів сьогодні вже перевищує 1500 екземплярів.

Кількість ігор понад 1500
Мінімальний RTP 76,9%
Максимальний RTP 99%
Види ігор слоти, настільні, live, лотереї
Технології html5, flash
Можливість завантажити ігрові автомати ні

Провайдери Kosmolot.

Ігровий зал Космолот сьогодні пропонує оновлений інтерфейс та структуроване меню з різними добірками симуляторів. У ньому з'явилася кнопка фільтру компаній. Компанії підбираються з урахуванням переваг гемблерів, регулярно додаються нові розробки.

ігровий зал Космолот: провайдери ігрового софту

Ігровий клуб Космолот інтегрує софт від 37 різних постачальників. Найпопулярніші вендори на сайті:

  • Netent випускає дуже успішні релізи, які мають великий попит в Україні. Лінійка Нетент завжди різноманітна у виборі сюжетів. Команда експериментує з новими призовими механіками та створює продукти, які роками не залишають лобі. Ігровий зал Космолот включає до 200 слот-машин бренду, у тому числі Starburst, Star Wars, Gonzo's Quest.
  • Spinomenal – відрізняється дуже якісною реалізацією симуляторів. До дрібниць продумана візуалізація, персонажі, графічні елементи та сама логіка ігор. Офіси локалізовані в Ізраїлі та США. Ігровий клуб Космолот пропонує приблизно 250 найменувань емуляторів, зокрема: Book Of The Divine, Trojan Tales, Age Of Pirates.
  • Evolution Gaming є загальновизнаним лідером у сегменті лайв-ігор. Головні студії та офіси знаходяться у Ризі. Створюються висококласні продукти із сучасними інтерфейсами та залученням справжніх професіоналів. Найбільший попит мають Crazy Time, Lighting Roulette і Monopoly Live.
  • Booongo – компанія, ліцензована у Кюрасао. Пріоритетний напрямок у розробці – барвисті емулятори без складних ефектів анімації. До ігрової зали Космолот увійшло до 50 екземплярів, у тому числі багато емуляторів на тему Єгипту, пірамід та сімок. Топові слоти: Sun Of Egypt 2, Pearl Diver, Scarab Temple: Hold and Win.

Дуже важлива особливість колекції дозвілля – клуб Космолот відмовився від звичної для багатьох лінійки Novomatic. Однак це компенсується великою різноманітністю аналогів. Наприклад, Книжки заміщається приблизно десятком альтернатив від інших провайдерів жанру «Книжка». Оскільки ігровий зал Космолот має великий діапазон софту, передбачена зручна функція пошуку. Навіть за часткового введення назви підтягуються результати підбору відповідних відеослотів.

Які основні переваги клубу Космолот

Платформа вкладає чимало коштів у рекламу та маркетинг, постійно покращує якість свого ресурсу. Найважливіші переваги майданчика у сучасному вигляді:

  • отримано ліцензію в Україні, гарну репутацію;
  • до ігрової зали Космолот входять топові продукти відомих вендорів, використовуються ліцензовані розробки;
  • операції у гривні без клубних комісій (від 100 UAH);
  • є привітальний пакет, кешбек, промо-акції, розіграші призів та турнірні змагання;
  • інтерфейс адаптивний та зрозумілий, є mobile-версія.
Клуб Космолот - ліцензійні ігрові автомати

На майданчику цілодобово підтримується чат, компетентні оператори надають допомогу та надають консультації. Клуб Космолот – найвідвідуваніший портал для гемблінгу серед українців. Це ресурс із численними відгуками. Вони підтверджують реальну роботу бонусної системи та швидке виведення коштів.